NZOZ Wyspiańskiego, ul. Wyspiańskiego 21/2, 22-600 Tomaszów Lubelski; tel. 601 862 489; email: toleszczuk@wp.pl

 

Geriatria

Geriatria to dział medycyny zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem chorób u osób starszych. Jako umowną granicę wieku stosuje się wiek 60-65 lat.

Oferujemy Państwu usługi lekarza geriatry, na razie w postaci wizyt w domu pacjenta na wezwanie telefoniczne. Pozwoli to zaoszczędzić czas, a niekiedy i pieniądze.
Lekarz tej specjalności jest po trosze kardiologiem, psychiatrą, neurologiem, rehabilitantem, pulmonologiem, deramatologiem, diabetologiem czy endokrynologiem - nie trzeba więc wystawać w kolejkach do różnych specjalistów, gdyż geriatra traktując przypadłości swoich pacjentów całościowo często sam daje sobie radę z większością typowych chorób tego okresu. Dobiera też odpowiednio leczenie aby uniknąć stosowania zbyt dużej ilości niepotrzebnych i drogich leków i unikać działań niepożądanych i interakcji.

Numer telefonu kontaktowego: 607 317 730; można też zgłosić potrzebę konsultacji bądź wizyty droga elektroniczną na nasz adres email: gabinet@dentiger.pl lub korzystając z formularza na naszej tej stronie.

 

Copyrights: NZOZ Wyspiańskiego, All rights reserved; Design & hosting: krzeczkowski.com.pl